Мрії збуваються…

КОЛИ МЕНІ БУЛО 14 РОКІВ, я мріяв, що одного разу у мене буде дівчина з великими цицьками.

У 18 років у мене з’явилася дівчина з цицьками, їй було близько двадцяти, в ліжку вона навчила мене всьому, але між нами не було пристрасті.

Тоді я вирішив знайти собі пристрасть. В універі я зустрічався з пристрасною дівчиною, але вона була надто емоційною. Кожна дрібниця перетворювався на страшну драму і погрожував їй самогубством.

Після такої бурі мені захотілося легких відносин, і я став зустрічатися з «тусовщицею». Ми весело проводили час з друзями, зависали на хатах, їздили в клуби і на рок-концерти, але з одного з концертів вона легко виїхала з моїм приятелем …

І я вирішив одружитися на вірною, домашньої, стабільній жінці. Після закінчення універу я зустрів дуже стабільну дівчину, але вона виявилася жахливо нудною. Вона була абсолютно передбачуваною і ніколи не втрачала голову. Життя з нею перетворилася на рутину, і я вирішив одружитися на дівчині з родзинкою.

Дівчина з родзинкою виявилася занадто ебнуть. Вона постійно кидалась в крайності, примушуючи мене відчувати себе то дуже щасливим, то дуже нещасним. Вона була суперенергійна, але без амбіцій, без мети в житті. Та й просто була дурнувата.

Тоді я знайшов собі розумну, амбітну дівчину і одружився на ній. Вона виявилася настільки розумною і амбітною, що розлучилася зі мною через рік і відсудила собі все, що я мав.

Тепер я мудрий, відбувся чоловік і шукаю собі .. дівчину з великими цицьками …