Заява Духовної Ради Майдану

З огляду на вкрай загострену і вибухонебезпечну соціально-політичну ситуацію в країні Духовна Рада Майдану благословляє бойкотувати всі акції, які можуть привести до силового протистояння, уникати участі в провокаціях, спрямованих на підрив державності і розбрат народу.

Водночас закликаємо до активної, свідомої громадянської позиції, спрямованої на досягнення конструктивних змін виключно в правовому полі. Вважаємо неможливим силовий спосіб зміни існуючого порядку в державі. Звертаємо увагу, що  існують проекти, реалізація яких може сьогодні докорінно змінити стан економіки; механізми вже створені, до них треба лише долучатись. Тому закликаємо об`єднуватись в громадські рухи, брати під контроль дії керівництва держави та мирним демократичним способом примушувати чиновників виконувати належним чином свої обов`язки в ситуації, що склалась.

Тільки мирна, єдина, самодостатня соціальна держава стане гідним пам’ятником героям Небесної сотні та всім героям, що загинули у війні за незалежність України.

Закликаємо до єдності у молитві і діях.

 

Від Духовної Ради Майдану:

Голова ради Собору Незалежних

Євангельських церков України                                                     Анатолій Калюжний

Муфтій Духовного управління

мусульман України «Умма»                                                            шейх Саід Ісмагілов

Митрополит Апостольської Православної

Церкви в Україні                                                                           Стефан (Негребецький)

16.02.2017 р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.